GALAXY čiužinys

119.05 
532
Sandėlyje
+
  • Pinterest

Aprašymas

Čiužinys susideda iš elastingo putų sluoksnio T30. Tekstūros grioveliai užtikrina optimalią oro cirkuliaciją čiužinio viduje.

Užvalkalas pagamintas  Jersey tipo medžiagos (100% poliesterio), iš abiejų pusių dygsniuotos pūkuotos vilnos, nealergiškas 250g/m2Užvalkalas su užtrauktuku.

Čiužinio aukštis yra apie 170 mm.

ALERGIK

Čiužinio užvalkalas yra gražios struktūros, anti alerginis, atitinka visus higienos reikalavimus. Gali būti skalbiamas 40 C temperatūroje. Audinys labai lengvas, erdvus, palaiko vienodą kūno temperatūrą, apsaugo nuo per didelio odos prakaitavimo. Užvalkalas apsaugo čiužinį nuo dulkių erkių ir mikroorganizmų veisimosi. Audinys yra pagamintas iš poliesterių - polipropileno (58,6% poliesterio, 41,4% polipropilenas).

JERSEY

Hipoalerginis audinys kurį malonu liesti. Apsaugo nuo dulkių erkučių ir alergenų. Pagaminta iš poliesterio audinio (100% poliesterio). Užvalkalas gali būti plaunamas 40 C temperatūroje.

ALOE VERA

Užvalkalas suteikia komfortišką poilsį. Aloe Vera ekstraktas užtikrina gaivų miegą ir teigiamą poveikį organizmui. Užvalkalas pagamintas iš vilnos poliesterio (29,3% vilna, 70,7% poliesterio, su alavijo ekstraktu). Užvalkalą galima plauti esant 60 C temperatūrai.

BAMBUS

Pagamintas iš bambuko (28,8% bambuko, 71,2% poliesterio). Žaliojo bambuko pluoštas yra natūralus ir plačiai taikomas namų tekstilėje, gaminant patalynes, apatinį trikotažą, sportinius drabužius. Bambuko gaminiai pasižymi minkštumu, sugeria keturis kartus daugiau drėgmės nei medvilnė. Užvalkalą galima plauti esant 60 C temperatūrai.

SOYA

Ekologiškas, minkštas ir patvarus užvalkalas, kurio gamyboje yra naudojamos susmulkintos sojų pupelės. Užvalkalas pagamintas iš sojos medžiagų (27,6% sojos, 72,4% poliesterio). Užvalkalą galima plauti esant 60 C temperatūrai.

Savybės

Aukštis:
170 mm
Garantija:
2 metai
Ilgis:
2000 mm
Kilmė:
Europa
Medžiagos:
Porolonas
Pristatymo kaina Lietuvoje:
Nemokamai
Vidutinis pristatymo terminas:
21 d.d.