Top prekė
Sutaupyk 31%

Lova Tokyo 160

Top prekė
Įprasta kaina: 290.00 
199.00 
Sutaupote: 91.00 € (31%)
1561
Sandėlyje
+
  • Pinterest

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas   Lietuvoje

Mokėk gavęs prekę

Mokėk gavęs prekę

Kokybės garantija

Užtikrinta kokybės garantija

Aprašymas

Čiužinys Bitė standart - čiužinyje yra naudojami Bonnell kūginiai spyruoklių blokai, kurie pagaminti iš 2,2 mm aukštos kokybės spyruoklinės vielos 120vnt/m2, ir 2 cm porolono 25kg/m3 užpildas, kurios tarpusavyje skiria  neaustine 400g/m2 kamšytinė medžiaga. Nuimamas čiužinio užvalkalas yra siuvamas iš daigstytu polesteriu ir flizilinu dirbtinio pluošto.Transportuojant draudžiama lenkti čiužinį.Čiužinio pagrindui patariama naudoti groteles.Kadangi čiužinys yra dvipusis, rekomenduojama periodiškai apversti.

Čiužinys Banga Pocket - kadangi Banga čiužinio kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinį maišelį, nepriklausoma viena nuo kitos, todėl spyruoklės nesitrina viena į kitą. Dėl šios savybės čiužinys yra ypatingai tylus.Trinties tarp atskirų spyruoklių nebuvimas prailgina čiužinio tarnavimo laiką. Kišeninių spyruoklių bloko ir papildomų ventiliacinių angų čiužino šonuose dėka, greitai ir lengvai pašalinamas drėgmės ir šilumos perteklius, nesikaupia blogi kvapai bei yra nepalanki terpė veistis mikrobams ir erkutėms.
Kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir prisiderina prie atskirų kūno dalių formos ir svorio, bei taisyklingai pasiskirsto prie žmogaus kūno padėties.Dėl kokybiško ir elastingo putų poliuretano abiejose čiužinio pusėse, yra suteikiamas čiužiniui tvirtumas, formos pastovumas, neleidžia deformuotis. Čiužinį rekomenduojama apversti arba apsukti kas šešis mėnesius. Taip naudodami čiužinį prailginsite jo tarnavimo laiką ir tolygų susidėvėjimą bei išlaikysite maksimalų miegojimo komfortą. Žakardinis audinys pasižymi geromis savybėmis, jis tvirtas, ilgaamžiškas, kadangi piešinys išaustas, jis neišbluks ir neišsitrins.

Čiužinys Alanta - tai čiužinys, kuris  atpalaiduoja įsitempusius viso kūno raumenis. Miegodami ant šio čiužinio žiemą nesušalsite, o vasarą nesukaisite. Dėka unikalios struktūros viskoelastinė medžiaga (memory foam) atsižvelgiant į šilumą keičia savo kietumą. Liesdamasi su žmogaus kūnu, ji minkštėja ir elastingai prisitaiko prie kūno anatomijos bei taisyklingai apgaubia kūną, todėl tolygiai paskirsto visą slėgį. Šiltuoju metu galite patogiai jaustis miegodami apvertę čiužinį, nes jis yra dvipusis. Šis čiužinys tinka ir alegiškiems žmonėms. Rinkitės taisyklingos padėties, bei kūno raumenis atpalaiduojantį miegą. Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio su medvilne, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialerginia putlia medžiaga 200g / m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40o C temperatūroje. Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 19cm

Savybės

Aukštis:
925 mm
Plotis:
1690 mm
Ilgis:
2230 mm
Čiužinys:
Be čiužinio
Medžiagos:
LMDP/EKO ODA
Patalynės dėžė:
Nėra
Pritaikyta čiužiniui:
  • 1600 mm x 2000 mm
Grotelės:
Yra
Pristatymo kaina Lietuvoje:
Nemokamai
Kilmė:
Europa
Garantija:
2 metai
Vidutinis pristatymo terminas:
7 d.d.