Jūsu miegamasis

2018-11-20
pagal NAUJAS WEB TEST

Paslaptingiausias, intymiausias ir ramiausias kampelis namuose – miegamasis. Jame praleidžiame net trečdalį savo gyvenimo. Nuo miego kokybės priklauso mūsų santykiai su žmonėmis, darbo rezultatai, savijauta, nuotaika.

Pagrindinis miegamojo baldas – lova. Todėl įrenginėjant miegamąjį, didžiausią dėmesį reikėtų skirti jai. Lovos būna įvairiausių stilių, bei derinių, skirtingų išmatavimų, su patalinės dėžėmis ir be jų. Tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualaus skonio ir poreikio. Didelę įtaką žmogaus geram ir saldžiam miegui sudaro čiužinys. Dažniausiai čiužiniai yra gaminami pagal standartinius lovos išmatavimus, todėl čiužinį galima pirkti ir atskirai.

Šiomis dienomis, žmonės vis dažniau renkasi natūralias medžiagas. Lovas, kitus miegamojo baldus pagamintus iš natūralaus medžio, čiužinius - iš natūralių medžiagų. Miegamasis turėtų būti jaukus, malonus akiai, neperkrautas nereikalingais baldais, apsuptas ramiomis ir šiltomis spalvomis. Jei miegamasis erdvus, dažniausiai jame statoma spinta, komoda, lovos spintelės.

Susikurkite jaukų kampelį, kur galėtumėte pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių, rutinos. Leiskite sau mėgautis saldžiausiais sapnais.


Pas mus rasite nuo ekonominės klasės iki prabangių miegamojo komplektų.

Komentarai

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą