| Aukštis | 440 mm |
|---|---|
| Gylis | 450 mm |
| Plotis | 1500 mm |
| Spalva | Canion Manor medis juodas aliuminis |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 50 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Papildoma informacija | Led apšvietimas komplektacijoje |
| Kilmė | Lenkija |
| Medžiagos | LMDP, Metalas |
TV staliukas Plank RTV
232 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 440 mm |
|---|---|
| Gylis | 450 mm |
| Plotis | 1500 mm |
| Spalva | Canion Manor medis juodas aliuminis |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 50 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Papildoma informacija | Led apšvietimas komplektacijoje |
| Kilmė | Lenkija |
| Medžiagos | LMDP, Metalas |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.