Lova Harmonija su čiužiniu

Top prekė
390.00 
7432
Sandėlyje
+
  • Pinterest

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas   Lietuvoje

Mokėk gavęs prekę

Mokėk gavęs prekę

Kokybės garantija

Užtikrinta kokybės garantija

Aprašymas

Komfort - anatominis ortopedinio efekto dvipusis čiužinys su ANTINOISE nepriklausomų spyruoklių bloku kartu su labai elastingomis poliuretano putomis.


Toks spyruoklinis blokas suteikia elastingumą ir korpuso palaikymą esant apkrovai. Kaip izoliacinis sluoksnis tarp spyruoklinio bloko ir čiužinio užpildų yra naudojama didelio tankio medžiaga – Spunbondas, kuri sumažina trintį tarp klojamųjų sluoksnių ir čiužinio spyruoklinio bloko. Taip apsaugomas gaminys nuo susidėvėjimo.


Čiužinio paviršius iš vienos pusės yra vidutiniškai minkštas, o kitoje, kurioje naudojamos labai elastingos 20 mm aukščio poliuretano putos, gaminio paviršius yra vidutiniškai kietas.


Vienoje čiužinio pusėje yra trijų sluoksnių megztas audinys „Breeze“, pasižymintis puikia oro cirkuliacija, šilumos laidumu, todėl karštą vasarą patogu ir gera atsipalaiduoti.
Kitoje pusėje - „Elite“ megztas audinys yra siuvamas ant dygsniavimo staklių su sintepono ir neaustinės medžiagos sluoksniu Spunbondu. Skiriasi elastingumas ir minkštumas. Šią pusę malonu liesti ir gerai sušildo šaltuoju metų laiku.


Čiužinio užvalkalas - nuimamas, su užtrauktuku.

Atlaiko 120 kg svorį vienoje miegamoje pusėje.

https://www.komercinis.lt/miegamojo-baldai/ciuzini...Savybės

Aukštis:
1000 mm
Gylis:
2160 mm
Gulimos dalies aukštis:
315 mm
Baldas surinktas:
Ne
Čiužinys:
Su čiužiniu
Medžiagos:
  • Gobelenas
Kojelės:
Nėra
Patalynės dėžė:
Yra
Grotelės:
Yra
Pristatymo kaina Lietuvoje:
Nemokamai
Kilmė:
Europa
Garantija:
2 metai
Vidutinis pristatymo terminas:
15 d.d.