Virtuvės baldai

2019-05-20
pagal NAUJAS WEB TEST

Virtuvė – tai ne tik vieta kur gaminamas maistas, bet ir dažnai tampa vieta, kur vyksta bendravimas po darbų su šeima, draugais prie kavos ar arbatos puodelio. Todėl virtuvė turi būti įrengta ne tik mąstant apie valgio gaminimo procesą, interjeras turi būti apgalvotas, suteikiantis jaukumo ir harmonijos. Baldus reikėtų išdėstyti patogiai, kad valgio gaminimas taptų maloniu, nevarginančiu darbu. Virtuvės dizainas itin svarbus, todėl reikėtų pradėti nuo gero virtuvės projekto.

Norite svajonių virtuvės? Tereikia pasirinkti norimą stilių. Vieni renkasi baldus puoštus metalu ir spindinčius prabanga paviršius, kiti geriau renkasi retro stiliaus baldus ar kaimo trobelės tipo. Virtuviniai baldai yra pastoviai naudojami, ant stalviršių gaminamas maistas, varstomos spintelių durelės. Dėl šių priežasčių, virtuvės baldai turi būti itin kokybiški ir patvarūs. Baldai gali būti gaminami pagal kiekvieno žmogaus individualius užsakymus, pasirenkant norimas medžiagas, išmatavimus, kitus dizaino elementus. Taip jūsų virtuvė taps unikali. Specialistai visada jums padės ir pasiūlys geriausią ir optimaliausią sprendimą tenkinantį jūsų lūkesčius. Baldai gaminami iš natūralaus medžio lukšto bei masyvo, dažytos MDF plokštės, laminuotos medžio drožlių plokštės, pagal medžiagą iš kurios bus gaminami baldai atitinkamai skiriasi kaina.

Pas mus rasite nuo ekonominės klasės iki prabangių virtuvės komplektų.

Vaikų kambario baldai

2019-03-20
pagal NAUJAS WEB TEST

Vaiko gimimui ruošiamasi ilgai ir apgalvotai. Todėl apgalvota turi būti ir ta vieta, kur gyvens jūsų mažylis. Iki dviejų metukų vaikams, didžiausią įspūdį daro jį supančios ryškios spalvos, todėl sienas, baldus, geriausia rinktis ryškesnės spalvos ar su ryškiomis detalėmis. Mažylio kambario baldai turėtų būti gaminami iš itin aukštų higienos reikalavimų atitinkančių medžiagų. Šiek paaugus, nuo dviejų iki keturių metukų vaikai yra ypač aktyvus, jiems viskas įdomu, viską bando paliesti, pauostyti, o kartais ir įsidėti į burnytę. Todėl tokio amžiaus vaikučio kambario baldai turėtų būti itin saugūs. Lovytė turėtų būti žema, o geriausia su apsaugomis, kad vaikas neiškristų. Baldus geriausia rinktis apvalintais kampais. Penkerių – dvylikos metukų vaiko kambariui jau tampa būtinas rašomasis stalas, stalinė lempa. Kadangi vaikai labai greitai auga, geriausia rinktis reguliuojamą stalą ir kėdę. Puiki idėja išnaudoti lovos palovį susidėti daiktams, taip vaiko kambarį bus lengviau tvarkyti.


Vaiko kambario baldai turi būti patogūs, spalvingi, tik reikia išreikšti savo ir vaiko norus meistrams, kurie pasiūlys jums geriausius variantus, kad vaiko kambarys taptų vaiko asmeniniu ir širdžiai mielu kampeliu. Vaiko kambarys – tai vieta kur vaikas auga, mokosi, žaidžia, miega, bendrauja su draugais.

Baldai gaminami įvairiausių išmatavimų. Vaikų kambario baldams gaminti naudojami kokybiški produktai: furnitūra, tvirtinimo dalys, ekologiškos medžiagos. Įrenginėjant vaiko kambarį, svarbu didelį dėmesį atkreipti į baldų išdėstymą, kad vaikas galėtų jaustis patogiai ir saugiai. Baldai turėtų būti tvirti, lengvai prižiūrimi.

Spinta skirta ne tik drabužių ar daiktų sandėliavimui ar saugojimui

2019-01-20
pagal NAUJAS WEB TEST

Ji šiuo metu tapo taip pat miegamojo dekoravimo dalimi. Yra daug panaudojamų medžiagų tam, kad padarytų išskirtines drabužių spintas, tačiau medinė drabužių spinta niekada neprarado savo pirmos padėties tarp populiariausių. Dauguma pirkėjų renkasi medinę drabužių spintą, pirkdami miegamojo baldus.

Su miegamaisiais, tampančiais vis mažesniais ir kompaktiškesniais, dauguma vartotojų pageidauja stumdomųjų durų drabužių spintos. Šiu spintų interjeras yra pagaminamas labai paprastai, bet kompaktiškai, visos lentynos sudedamos už pagrindinių durų. Taip pat, lentynos išdėliojamos kaip pageidauja pirkėjai. Paprastai palieka 5 cm tarpą tarp durų ir vidaus skyrių, kad išvengtų drabužių vilkimo kartu su durimis, kai jos yra atidaromos bei uždaromos. Veidrodžius galima pakabinti ant durų, įvairių matmenų bei formų, arba spintos viduje.

Su kiekvieno vartotojo gyvenimo būdo pasikeitimu, kartu pasikeičia ir apsipirkinėjimo būdai. Nes šiuo metu dauguma vartotojų perka miegamojo baldus internetinėse svetainėse, tai padeda surasti baldus, kurie ne tiktai sutaupo jų biudžetą, bet taip pat ir padidina jų miegamųjų apstatymą. Daugumoje baldų salonuose bus parodomas tik ribotas produktų asortimentas, kadangi plotas turi būti optimizuotas, kad atitiktų komercinę paklausą. Internetinės parduotuvės gali parodyti daug didesnį pasirinkimą baldų su daug daugiau palankesniais kainų pasiūlymais.

Jūsu miegamasis

2018-11-20
pagal NAUJAS WEB TEST

Paslaptingiausias, intymiausias ir ramiausias kampelis namuose – miegamasis. Jame praleidžiame net trečdalį savo gyvenimo. Nuo miego kokybės priklauso mūsų santykiai su žmonėmis, darbo rezultatai, savijauta, nuotaika.

Pagrindinis miegamojo baldas – lova. Todėl įrenginėjant miegamąjį, didžiausią dėmesį reikėtų skirti jai. Lovos būna įvairiausių stilių, bei derinių, skirtingų išmatavimų, su patalinės dėžėmis ir be jų. Tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualaus skonio ir poreikio. Didelę įtaką žmogaus geram ir saldžiam miegui sudaro čiužinys. Dažniausiai čiužiniai yra gaminami pagal standartinius lovos išmatavimus, todėl čiužinį galima pirkti ir atskirai.

Šiomis dienomis, žmonės vis dažniau renkasi natūralias medžiagas. Lovas, kitus miegamojo baldus pagamintus iš natūralaus medžio, čiužinius - iš natūralių medžiagų. Miegamasis turėtų būti jaukus, malonus akiai, neperkrautas nereikalingais baldais, apsuptas ramiomis ir šiltomis spalvomis. Jei miegamasis erdvus, dažniausiai jame statoma spinta, komoda, lovos spintelės.

Susikurkite jaukų kampelį, kur galėtumėte pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių, rutinos. Leiskite sau mėgautis saldžiausiais sapnais.


Pas mus rasite nuo ekonominės klasės iki prabangių miegamojo komplektų.

Nuolaidos Baldams perkant mūsų internetinėje svetainėje: Elegantiškų Miegamojo Baldų pirkimas neįšėjus iš namų

2018-05-20
pagal NAUJAS WEB TEST

Pirkimas miegamojo baldų mūsų internetinėje svetainėje yra saugus, labai efektyvus būdas taupyti Jūsų laiką, energiją, pinigus ir nusivylimą. Jums bus suteikta proga įsigyti neįtikėtinai elegantiškus, gražius, vienetinius baldus iš užsienio bei Lietuvos baldų gamintojų pasirinkimo. Niekas neprideda tiek elegantiškumo, grakštumo ir įskirtinumo į Jūsų privatų kambarį kaip naujas miegamojo baldų komplektas. Ir nėra nieko geriau už malonumą apsipirkinėjimą internetinėje svetainėje, kai galite įsigyti viską – ko Jums reikia. Jūs surasite stulbinantį miegamojo baldų pasirinkimą, įskaitant:

• Miegamojo komplektus

• Lovas

• Drabužių spintas

• Komodas

• Naktinius staliukus

• Čiužinius

• Poroloninius čiužinius

• Lentynas

• Vonių veidrodžius

• Siuoliukus, kėdes

• Vonios baldus

• Ir visa kita ko jums gali būti prireikti!

Perkant mūsų internetinėje svetainėje, Jūs gaunate nuolaidų, tai padeda Jums sutaupyti pinigų, bet jokių būdu kokybė nebus prastesnė. Jūs surasite prabangius baldus, kurie iš tikrųjų išsiskiria ir suteikia nepakartojamą žavesį Jūsų miegamajam kambariui. Jūsų pasirinkimui bus pasiūlytos puikiausios kainos, tikrai kiekvienam prieinamos. Taip pat, Jūsų užsakymą įvykdysime tikrai labai greitai, be jokių laiko gaišačių. Be to, visi užsakymai bus pristatyti visiškai nemokamai.

Kai kurie pavyzdžiai miegamojo baldų su puikiomis kainomis yra pateikti mūsų tinklalapyje akcijų skiltyje:

• Čia rasite dar daugiau puikių pasiūlymų!

Penkios svarbiausios priežastys pirkti baldus mūsų tinklalapyje:

1. Jūs sutaupote pinigų, nes internetinės baldų parduotuvės neturi papildomų išlaidų išlaikant salonus, papildomus darbuotojus.

2. Jūs taupote laiką, nes nereikia gaišti laiko važiuojant iki salono ir atgal, bendrauti su pardavėjais, darant nuotraukas ir panašiai.

3. Jūs taupote nusivylimą nes nereikės vėl patirti eismo grūsčių, klausytis nereikalingų pardavėjų pasakojimų.

4. Likdamas namuose ir pirkdamas miegamojo baldus mūsų internetinėje svetainėje, jum nereiks vairuot savo transporto priemonės. Tai reiškia, kad jūs padedate saugoti planetą!

5. Kiekvienam sandoriui yra garantija. Apmokėti galėsite neįšeiant iš namų, o su internetine bankininkyste arba po prekės pristatymo į namus.

Taigi pirmyn - šiek tiek laiko užims išsirenkant baldus, bet užsakymą galėsite pateikti jau šiandien. Jums garantuojame malonią patirtį, didžiulį pasirinkimą, žemiausias kainas ir išskirtinius miegamojo baldų komplektus, kuriuos galite įsigyti tik pas mus.

Apie odinius baldus

2018-01-20
pagal NAUJAS WEB TEST

Baldai – ne tik svarbiausia namų interjero dalis, bet ir solidarumo ir prabangos simbolis. Vis daugiau žmonių renkasi odinius baldus, dėl savo ilgaamžiškumo, patvarumo. Kad odiniai baldai išliktų visada nepriekaištingi ir patvarūs, reikėtų juos tinkamai prižiūrėti. Nepatartina rinktis šviesių spalvų baldų tuomet, jei namuose auga maži vaikai, nes dažnai jie mėgsta baldus panaudoti kaip baltą lapą ir apipiešti. Patalpoje, kurioje stovi baldai, visada turi būti palaikomas normalus santykinis drėgnumas. Jei santykinis drėgnumas patalpose mažesnis, oda gali tapti trapi, gali pradėti byrėti dažikliai. Norint kuo ilgiau išlaikyti odą gražią, reikėtų ją retkarčiais drėkinti tam specialiai skirtomis priemonėmis.