Lova Venecia 160

Top prekė
Įprasta kaina: 399.00 
245.00 
Sutaupote: 154.00 € (39%)
4565
Sandėlyje
+
  • Pinterest

Aprašymas

Bonnel čiužinys - padidinto elastingumo standartinis spyruoklinis "Bonnel" bloko čiužinys.

Čiužinio aukštis apie 20 cm. Dvipusis. Leistina apkrova 140 kg.

Pocket čiužinys - tai vidutinės klasės nepriklausomų spyruoklių , kurios supakuotos į atskirus 180-185 mm aukščio maišelius, padengtus neaustiniu audiniu iš abiejų pusių čiužinys.
Čiužinio aukštis apie 22 cm. Čiužinys dvipusis.Leistina apkrova 180 kg.

Visko elastinis čiužinys Alanta - tai čiužinys, kuris atpalaiduoja įsitempusius viso kūno raumenis. Miegodami ant šio čiužinio žiemą nesušalsite, o vasarą nesukaisite. Dėka unikalios struktūros viskoelastinė medžiaga (memory foam) atsižvelgiant į šilumą keičia savo kietumą. Liesdamasi su žmogaus kūnu, ji minkštėja ir elastingai prisitaiko prie kūno anatomijos bei taisyklingai apgaubia kūną, todėl tolygiai paskirsto visą slėgį. Šiltuoju metu galite patogiai jaustis miegodami apvertę čiužinį, nes jis yra dvipusis. Šis čiužinys tinka ir alegiškiems žmonėms. Rinkitės taisyklingos padėties, bei kūno raumenis atpalaiduojantį miegą.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio su medvilne, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialerginia putlia medžiaga 200g / m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40o C temperatūroje. Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 19cm

Savybės

Aukštis:
1200 mm
Baldas surinktas:
Ne
Čiužinys:
Be čiužinio
Garantija:
2 metai
Gulimos dalies aukštis:
305 mm
Gylis:
2150 mm
Kilmė:
Baltarusija
Kojelės:
Nėra
Medžiagos:
Eko oda
Patalynės dėžė:
Yra
Pristatymo kaina Lietuvoje:
Nemokamai
Vidutinis pristatymo terminas:
15 d.d.