Komplektaciją sudaro (aukštis/plotis/gylis):
Spintelė su lentynėlė Gustavo B+C – 2000/400/350 mm;
Batų dėžė Gustavo F – 400/600/350 mm;
Kabykla Gustavo D – 1600/600/250 mm;
Komplektaciją sudaro (aukštis/plotis/gylis):
Spintelė su lentynėlė Gustavo B+C – 2000/400/350 mm;
Batų dėžė Gustavo F – 400/600/350 mm;
Kabykla Gustavo D – 1600/600/250 mm;
| Aukštis | 2000 mm |
|---|---|
| Plotis | 1000 mm |
| Gylis | 350 mm |
| Spalva | Welington ąžuolas balta blizgi |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 60 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Kilmė | Lenkija |
| Komplektacija | Keičiama |
| Veidrodis | Nėra |
| Led apšvietimas | Yra komplektacijoje |
310 €
Gustavo I prieškambario komplektas su LED apšvietimu ir minkštu sėdimuoju pufu – modernus ir funkcionalus sprendimas Jūsų prieškambariui. Elegantiškas Welington ąžuolo ir baltos blizgios spalvų derinys puikiai papildys bet kokį interjerą.
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
Komplektaciją sudaro (aukštis/plotis/gylis):
Spintelė su lentynėlė Gustavo B+C – 2000/400/350 mm;
Batų dėžė Gustavo F – 400/600/350 mm;
Kabykla Gustavo D – 1600/600/250 mm;
| Aukštis | 2000 mm |
|---|---|
| Plotis | 1000 mm |
| Gylis | 350 mm |
| Spalva | Welington ąžuolas balta blizgi |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 60 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Kilmė | Lenkija |
| Komplektacija | Keičiama |
| Veidrodis | Nėra |
| Led apšvietimas | Yra komplektacijoje |
Atsiliepimų dar nėra.
Biuro baldai

+0Biuro baldai


+0Biuro baldai


+0Biuro baldai




+0Biuro baldai


+0Prieškambario baldai
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.