Komplektaciją sudaro (aukštis/plotis/gylis):
Kabykla Gustavo D – 1600/600/250 mm;
Batų dėžė Gustavo F – 400/600/350 mm;
Veidrodis Gustavo E – 900/600/250 mm;
Spintelė Gustavo G – 1100/600/350 mm;
Lentyna Gustavo A – 2000/500/350 mm;
Komplektaciją sudaro (aukštis/plotis/gylis):
Kabykla Gustavo D – 1600/600/250 mm;
Batų dėžė Gustavo F – 400/600/350 mm;
Veidrodis Gustavo E – 900/600/250 mm;
Spintelė Gustavo G – 1100/600/350 mm;
Lentyna Gustavo A – 2000/500/350 mm;
| Aukštis | 2000 mm |
|---|---|
| Gylis | 350 mm |
| Plotis | 1700 mm |
| Spalva | Wellington ąžuolas balta blizgi |
| Garantija | 2 metai |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Kilmė | Lenkija |
| Komplektacija | Keičiama |
| Veidrodis | Yra |
| Medžiagos | LMDP, PVC |
554 €
Gustavo III prieškambario komplektas išsiskiria šiuolaikišku dizainu ir praktiškumu. Derinys Welington ąžuolas ir balta blizgi su integruotu veidrodžiu suteikia Jūsų namų prieškambariui modernumo ir funkcionalumo.
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
Komplektaciją sudaro (aukštis/plotis/gylis):
Kabykla Gustavo D – 1600/600/250 mm;
Batų dėžė Gustavo F – 400/600/350 mm;
Veidrodis Gustavo E – 900/600/250 mm;
Spintelė Gustavo G – 1100/600/350 mm;
Lentyna Gustavo A – 2000/500/350 mm;
| Aukštis | 2000 mm |
|---|---|
| Gylis | 350 mm |
| Plotis | 1700 mm |
| Spalva | Wellington ąžuolas balta blizgi |
| Garantija | 2 metai |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Kilmė | Lenkija |
| Komplektacija | Keičiama |
| Veidrodis | Yra |
| Medžiagos | LMDP, PVC |
Atsiliepimų dar nėra.
Biuro baldai


+0Biuro baldai


+0Biuro baldai

+0Prieškambario baldai
Biuro baldai




+0Biuro baldai


+0
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.