| Aukštis | 990 mm |
|---|---|
| Plotis | 1720 mm |
| Spalva | Balta juoda |
| Ilgis | 2250 mm |
| Čiužinys | Be čiužinio |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 90 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Kilmė | Azija |
| Grotelės | Yra |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Pritaikyta čiužiniui | 1600 mm x 2000 mm |
| Medžiagos | Eko oda |
Lova Cassandra S 160
612 €
Moderni lova Cassandra S 160×200 cm, aptraukta balta ir juoda ekologiška oda. Komplekte patvarios grotelės ir patalynės stalčius papildomam daiktų laikymui.
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 990 mm |
|---|---|
| Plotis | 1720 mm |
| Spalva | Balta juoda |
| Ilgis | 2250 mm |
| Čiužinys | Be čiužinio |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 90 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Kilmė | Azija |
| Grotelės | Yra |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Pritaikyta čiužiniui | 1600 mm x 2000 mm |
| Medžiagos | Eko oda |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.





















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.