| Aukštis | 2005 mm |
|---|---|
| Gylis | 420 mm |
| Plotis | 680 mm |
| Spalva | Ąžuolas |
| Medžiagos | LMDP/MDF/Led |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Europa |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
Lentyna Gent REG2S/20/7
280 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 2005 mm |
|---|---|
| Gylis | 420 mm |
| Plotis | 680 mm |
| Spalva | Ąžuolas |
| Medžiagos | LMDP/MDF/Led |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Europa |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.



































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.