| Aukštis | 2010 mm |
|---|---|
| Gylis | 445 mm |
| Plotis | 930 mm |
| Spalva | April ąžuolas |
| Medžiagos | LMDP/MDF/HDF |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 62 kg |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Rankenėlės | Metalinės |
Lentyna Patras REG2D1S
210 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 2010 mm |
|---|---|
| Gylis | 445 mm |
| Plotis | 930 mm |
| Spalva | April ąžuolas |
| Medžiagos | LMDP/MDF/HDF |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 62 kg |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Rankenėlės | Metalinės |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.

































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.