| Aukštis | 2020 mm |
|---|---|
| Gylis | 470 mm |
| Plotis | 1020 mm |
| Spalva | Sibiu mamumedžio auksinė |
| Medžiagos | LMDP/Led |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 90.05 kg |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 10 d.d. |
Vitrina Bergen REG2W2D
396 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 2020 mm |
|---|---|
| Gylis | 470 mm |
| Plotis | 1020 mm |
| Spalva | Sibiu mamumedžio auksinė |
| Medžiagos | LMDP/Led |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 90.05 kg |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 10 d.d. |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.




























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.