Šio gamintojo baldai itin tvirti ir stabilūs, nes naudoja tik 18 mm baldinę plokštę.
Bufetas Meb 120
585 €
Indauja (bufetas) 120 cm pločio, gaminama iš tvirtos 18 mm laminuotos plokštės, papildyta 3 mm lakuota HDF plokšte ir MDF juosta. Patvari ir stilinga interjero detalė, tinkama svetainėms ir valgomiesiems.
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
Šio gamintojo baldai itin tvirti ir stabilūs, nes naudoja tik 18 mm baldinę plokštę.
| Aukštis | 2000 mm |
|---|---|
| Gylis | 440 mm |
| Plotis | 1200 mm |
| Spalva | Tamsus sonomos ąžuolas šviesus sonomos ąžuolas |
| Medžiagos | LMDP |
| Garantija | 2 metai |
| Plokštės storis | 18 mm |
| Svoris | 120 kg |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 10 d.d. |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.