Laminuota medžio drožlių plokštė (LMPD) 16 mm storio.
PVC briaunų apdaila.
PVC rankenėlės 4-ių spalvų
Laminuota medžio drožlių plokštė (LMPD) 16 mm storio.
PVC briaunų apdaila.
PVC rankenėlės 4-ių spalvų
| Aukštis | 640 mm |
|---|---|
| Plotis | 940 mm |
| Ilgis | 2040 mm |
| Grotelės | Yra |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Čiužinys | Be čiužinio |
| Medžiagos | LMDP/PVC |
| Korpuso spalva | Šviesus ąžuolas |
| Fasado spalva | Balta šviesus ąžuolas |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Lenkija |
262 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
Laminuota medžio drožlių plokštė (LMPD) 16 mm storio.
PVC briaunų apdaila.
PVC rankenėlės 4-ių spalvų
| Aukštis | 640 mm |
|---|---|
| Plotis | 940 mm |
| Ilgis | 2040 mm |
| Grotelės | Yra |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Čiužinys | Be čiužinio |
| Medžiagos | LMDP/PVC |
| Korpuso spalva | Šviesus ąžuolas |
| Fasado spalva | Balta šviesus ąžuolas |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Lenkija |
Atsiliepimų dar nėra.
Biuro baldai


+0Biuro baldai


+0Biuro baldai


+0
+0Biuro baldai

+0Biuro baldai




+0
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.