| Aukštis | 1980 mm |
|---|---|
| Gylis | 380 mm |
| Plotis | 2000 mm |
| Pristatymo kaina Lietuvoje | Nemokamai |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 101 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Kilmė | Lenkija |
| Komplektacija | Nekeičiama |
| Veidrodis | Yra |
| Medžiagos | LMDP |
Prieškambario komplektas Neron
338 €
Modernus ir praktiškas prieškambario komplektas Neron, pagamintas iš kokybiškos LMDP plokštės. Komplekte yra erdvus veidrodis ir kelių spalvų pasirinkimo galimybė, leidžianti puikiai priderinti prie Jūsų namų interjero. Plotis 200 cm suteikia pakankamai vietos drabužiams ir daiktams laikyti.
Prekės pristatomos nemokamai visoje Lietuvoje
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 1980 mm |
|---|---|
| Gylis | 380 mm |
| Plotis | 2000 mm |
| Pristatymo kaina Lietuvoje | Nemokamai |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 101 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Kilmė | Lenkija |
| Komplektacija | Nekeičiama |
| Veidrodis | Yra |
| Medžiagos | LMDP |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.



















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.