| Plotis | 1800 mm |
|---|---|
| Stalviršis | Yra |
| Medžiagos | LMDP |
| Korpuso spalva | Antracito |
| Fasado spalva | Votan ąžuolas |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 123 kg |
| Kojelės | Nėra |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Stalviršio gylis | 600 mm |
| Pastatomos spintelės aukštis: | 820 mm (858 mm su stalviršiu) |
| Pastatomos spintelės gylis: | 600 mm |
| Pakabinamos spintelės aukštis: | 1050 mm |
| Pakabinamos spintelės gylis: | 316 mm |
| Komplektacija | Nekeičiama |
Virtuvės komplektas Idea 180
483 €
Modernus virtuvės komplektas Idea 180 cm pločio, spalva votan ąžuolas – stilingas ir funkcionalus sprendimas mažoms virtuvėms.
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Plotis | 1800 mm |
|---|---|
| Stalviršis | Yra |
| Medžiagos | LMDP |
| Korpuso spalva | Antracito |
| Fasado spalva | Votan ąžuolas |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 123 kg |
| Kojelės | Nėra |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Stalviršio gylis | 600 mm |
| Pastatomos spintelės aukštis: | 820 mm (858 mm su stalviršiu) |
| Pastatomos spintelės gylis: | 600 mm |
| Pakabinamos spintelės aukštis: | 1050 mm |
| Pakabinamos spintelės gylis: | 316 mm |
| Komplektacija | Nekeičiama |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.