| Aukštis | 760 mm |
|---|---|
| Plotis | 1200 mm |
| Spalva | Ąžuolo auksinė juoda pilka |
| Ilgis | 1200 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Stalviršio tipas | Apvalus |
| Kėdžių skaičius | 4 |
| Sėdima dalis | Gobelenas |
| Kilmė | Azija |
| Prailginimas | Nėra |
| Kėdės kojos | Metalas |
| Komplektacija | Keičiama |
| Kėdės matmenys | 800 mm x 580 mm x 570 mm |
| Stalviršis | MDF |
Valgomojo komplektas Morgan B
592 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 760 mm |
|---|---|
| Plotis | 1200 mm |
| Spalva | Ąžuolo auksinė juoda pilka |
| Ilgis | 1200 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Stalviršio tipas | Apvalus |
| Kėdžių skaičius | 4 |
| Sėdima dalis | Gobelenas |
| Kilmė | Azija |
| Prailginimas | Nėra |
| Kėdės kojos | Metalas |
| Komplektacija | Keičiama |
| Kėdės matmenys | 800 mm x 580 mm x 570 mm |
| Stalviršis | MDF |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.


















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.