| Aukštis | 610 mm |
|---|---|
| Plotis | 470 mm |
| Ilgis | 470 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 12 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Stalviršio tipas | Apvalus |
| Kilmė | Lenkija |
| Stalviršis | Stiklas |
| Medžiagos | Metalas, Medis |
Žurnalinis staliukas Naturo 2
136 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 610 mm |
|---|---|
| Plotis | 470 mm |
| Ilgis | 470 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 12 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Stalviršio tipas | Apvalus |
| Kilmė | Lenkija |
| Stalviršis | Stiklas |
| Medžiagos | Metalas, Medis |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.



























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.