| Aukštis | 22 mm |
|---|---|
| Gylis | 23 mm |
| Plotis | 1500 mm |
| Spalva | Grandson ąžuolas |
| Garantija | 2 metai |
| Vidutinis pristatymo terminas | 10 d.d. |
| Kilmė | Lenkija |
| Kampinis / Nekampinis | Nekampinis |
| Korpuso plokštės storis | 16 mm |
| Medžiagos | LMDP, MDF, PVC |
Pakabinama lentyna Sandy S9
50 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 22 mm |
|---|---|
| Gylis | 23 mm |
| Plotis | 1500 mm |
| Spalva | Grandson ąžuolas |
| Garantija | 2 metai |
| Vidutinis pristatymo terminas | 10 d.d. |
| Kilmė | Lenkija |
| Kampinis / Nekampinis | Nekampinis |
| Korpuso plokštės storis | 16 mm |
| Medžiagos | LMDP, MDF, PVC |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.



























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.