| Aukštis | 650 mm |
|---|---|
| Gylis | 20 mm |
| Plotis | 500 mm |
| Spalva | Pušis |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 7 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Kilmė | Lenkija |
| Spalvotas | Y |
| Medžiagos | LMDP, ABS |
Veidrodis Hyga 09
49 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 650 mm |
|---|---|
| Gylis | 20 mm |
| Plotis | 500 mm |
| Spalva | Pušis |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 7 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Kilmė | Lenkija |
| Spalvotas | Y |
| Medžiagos | LMDP, ABS |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.



























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.