| Aukštis | 850 mm |
|---|---|
| Gylis | 500 mm |
| Plotis | 500 mm |
| Spalva | Balta |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 450 mm |
| Svoris | 7 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d |
| Sėdimosios dalies gylis | 390 mm |
| Kilmė | Azija |
| Medžiagos | Kaučiuko medis |
Kėdė Barkley
70 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 850 mm |
|---|---|
| Gylis | 500 mm |
| Plotis | 500 mm |
| Spalva | Balta |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 450 mm |
| Svoris | 7 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d |
| Sėdimosios dalies gylis | 390 mm |
| Kilmė | Azija |
| Medžiagos | Kaučiuko medis |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.


















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.