| Aukštis | 471 mm |
|---|---|
| Plotis | 580 mm |
| Spalva | Riešutas sebastian juoda matinė |
| Ilgis | 986 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Vidutinis pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Kilmė | Lenkija |
| Kojelės | Metalinės |
| Medžiagos | LMDP, MDF |
Žurnalinis staliukas Prestigo P11
105 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 471 mm |
|---|---|
| Plotis | 580 mm |
| Spalva | Riešutas sebastian juoda matinė |
| Ilgis | 986 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Vidutinis pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Kilmė | Lenkija |
| Kojelės | Metalinės |
| Medžiagos | LMDP, MDF |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.



































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.