| Aukštis | 480 mm |
|---|---|
| Gylis | 435 mm |
| Plotis | 580 mm |
| Spalva | Balta Andersen pušis Artisan ąžuolas |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 21 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 10 d.d. |
| Kilmė | Lenkija |
| Rankenėlės | Metalinės |
| Medžiagos | LMDP, MDF, HDF |
Naktinis staliukas Frija KOM1S
66 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 480 mm |
|---|---|
| Gylis | 435 mm |
| Plotis | 580 mm |
| Spalva | Balta Andersen pušis Artisan ąžuolas |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 21 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 10 d.d. |
| Kilmė | Lenkija |
| Rankenėlės | Metalinės |
| Medžiagos | LMDP, MDF, HDF |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.



























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.