| Plotis | 2600 mm |
|---|---|
| Korpuso spalva | Vengė |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 140 kg |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 14 d.d. |
| Papildoma informacija | Spintelių stalviršiai atskiri, nėra stalviršio ant kriauklės spintelės |
| Komplektacija | Nekeičiama |
| Medžiagos | LMDP |
Virtuvės komplektas Amanda 260
399 €
Virtuvės komplektas Amanda – funkcionalus tiesus virtuvės baldų rinkinys su galimybe pasirinkti šviesias arba tamsias viršutines spinteles.
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Plotis | 2600 mm |
|---|---|
| Korpuso spalva | Vengė |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 140 kg |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 14 d.d. |
| Papildoma informacija | Spintelių stalviršiai atskiri, nėra stalviršio ant kriauklės spintelės |
| Komplektacija | Nekeičiama |
| Medžiagos | LMDP |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.