| Aukštis | 110 mm |
|---|---|
| Gylis | 750 mm |
| Plotis | 640 mm |
| Spalva | Juoda |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 460 mm |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Maksimalus aukštis | 1180 mm |
| Sėdimosios dalies maksimalus aukštis: | 540 mm |
| Sėdimosios dalies gylis | 520 mm |
| Miegamojo mechanizmo tipas | Tiltinis |
| Porankis | Yra |
| Kilmė | Azija |
| Medžiagos | Eko oda |
Biuro kėdė Relax
136 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 110 mm |
|---|---|
| Gylis | 750 mm |
| Plotis | 640 mm |
| Spalva | Juoda |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 460 mm |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Maksimalus aukštis | 1180 mm |
| Sėdimosios dalies maksimalus aukštis: | 540 mm |
| Sėdimosios dalies gylis | 520 mm |
| Miegamojo mechanizmo tipas | Tiltinis |
| Porankis | Yra |
| Kilmė | Azija |
| Medžiagos | Eko oda |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.