| Aukštis | 1980 mm |
|---|---|
| Gylis | 380 mm |
| Plotis | 2000 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 104 kg |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Veidrodis | Yra |
| Komplektacija | Nekeičiama |
| Medžiagos | LMDP |
Prieškambario komplektas Cezar
310 €
Prieškambario baldų komplektas Cezar – stilingas ir funkcionalus sprendimas Jūsų namams. Komplekte yra spinta, komoda su veidrodžiu ir drabužių kabyklos zona. Galimos kelių spalvų pasirinkimo galimybės.
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 1980 mm |
|---|---|
| Gylis | 380 mm |
| Plotis | 2000 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 104 kg |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Veidrodis | Yra |
| Komplektacija | Nekeičiama |
| Medžiagos | LMDP |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.





























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.