| Aukštis | 1900 mm |
|---|---|
| Gylis | 310 mm |
| Plotis | 1500 mm |
| Pristatymo kaina Lietuvoje | Nemokamai |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 68 kg |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Komplektacija | Nekeičiama |
| Veidrodis | Yra |
| Medžiagos | LMDP |
Prieškambario komplektas Cross 2
223 €
Cross 2 prieškambario komplektas iš kelių modulių su veidrodžiu, elegantiška medžio imitacija, keletas spalvų variantų. Puikus pasirinkimas funkcionaliam ir stilingam prieškambariui.
Prekės pristatomos nemokamai visoje Lietuvoje
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 1900 mm |
|---|---|
| Gylis | 310 mm |
| Plotis | 1500 mm |
| Pristatymo kaina Lietuvoje | Nemokamai |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 68 kg |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Komplektacija | Nekeičiama |
| Veidrodis | Yra |
| Medžiagos | LMDP |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.