| Aukštis | 830 mm |
|---|---|
| Gylis | 540 mm |
| Plotis | 480 mm |
| Spalva | Tamsiai pilka |
| Medžiagos | LMDP/gobelenas |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 470 mm |
| Kilmė | Azija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
Kėdė K-303
68 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 830 mm |
|---|---|
| Gylis | 540 mm |
| Plotis | 480 mm |
| Spalva | Tamsiai pilka |
| Medžiagos | LMDP/gobelenas |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 470 mm |
| Kilmė | Azija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.