| Aukštis | 530 mm |
|---|---|
| Gylis | 360 mm |
| Plotis | 1400 mm |
| Medžiagos | LMDP |
| Garantija | 2 metai |
| Plokštės storis | 16 mm |
| Svoris | 28 kg |
| Kojelės | Metalinės |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
Tv staliukas King KIN-01
141 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 530 mm |
|---|---|
| Gylis | 360 mm |
| Plotis | 1400 mm |
| Medžiagos | LMDP |
| Garantija | 2 metai |
| Plokštės storis | 16 mm |
| Svoris | 28 kg |
| Kojelės | Metalinės |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.







































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.