Šio gamintojo baldai itin tvirti ir stabilūs, nes naudoja tik 18 mm baldinę plokštę.
Sekcija Havana
1 305 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
Šio gamintojo baldai itin tvirti ir stabilūs, nes naudoja tik 18 mm baldinę plokštę.
| Aukštis | 2000 mm |
|---|---|
| Gylis | 530 mm |
| Plotis | 3600 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 352 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 10 d.d. |
| Kilmė | Lenkija |
| Plokštės storis | 18 mm |
| Medžiagos | LMDP, Stiklas |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.



























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.