Šiai spintelei stalviršis susideda iš dviejų dalių. Vienas 900 mm pločio, kitas 300 mm pločio.
Spintelės kaina be stalviršio, stalviršį reikia užsakyti atskirai.
Šiai spintelei stalviršis susideda iš dviejų dalių. Vienas 900 mm pločio, kitas 300 mm pločio.
Spintelės kaina be stalviršio, stalviršį reikia užsakyti atskirai.
| Aukštis | 820 mm |
|---|---|
| Gylis | 900 mm |
| Plotis | 900 mm |
| Stalviršis | Nėra |
| Medžiagos | LMDP |
| Korpuso spalva | Rijakos šviesi |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Europa |
| Vidutinis pristatymo terminas | 7 d.d. |
122 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
Šiai spintelei stalviršis susideda iš dviejų dalių. Vienas 900 mm pločio, kitas 300 mm pločio.
Spintelės kaina be stalviršio, stalviršį reikia užsakyti atskirai.
| Aukštis | 820 mm |
|---|---|
| Gylis | 900 mm |
| Plotis | 900 mm |
| Stalviršis | Nėra |
| Medžiagos | LMDP |
| Korpuso spalva | Rijakos šviesi |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Europa |
| Vidutinis pristatymo terminas | 7 d.d. |
Atsiliepimų dar nėra.
Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija
Modena kolekcija
Modena kolekcija
Modena kolekcija
Modena kolekcija
Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija
Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija
Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija
Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija
Modena kolekcija
Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija



+0Modena kolekcija
Modena kolekcija
Modena kolekcija



+0
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.