| Aukštis | 2000 mm |
|---|---|
| Gylis | 300 mm |
| Plotis | 1200 mm |
| Spalva | Artisan ąžuolas |
| Garantija | 2 metai |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Kilmė | Ukraina |
| Komplektacija | Nekeičiama |
| Veidrodis | Yra |
| Medžiagos | LMDP |
Prieškambario komplektas Armario
219 €
„Armario“ prieškambario komplektas, pagamintas iš artisan ąžuolo imitacijos, turi veidrodį ir talpią spintelę. Funkcionalus ir stilingas sprendimas jūsų prieškambariui.
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 2000 mm |
|---|---|
| Gylis | 300 mm |
| Plotis | 1200 mm |
| Spalva | Artisan ąžuolas |
| Garantija | 2 metai |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Kilmė | Ukraina |
| Komplektacija | Nekeičiama |
| Veidrodis | Yra |
| Medžiagos | LMDP |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.





















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.