| Aukštis | 1920 mm |
|---|---|
| Gylis | 430 mm |
| Plotis | 1000 mm |
| Spalva | Sonomos ąžuolas |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 61 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Kilmė | Ukraina |
| Komplektacija | Nekeičiama |
| Veidrodis | Yra |
| Lentynėlės | Nėra |
| Plokštės storis | 16 mm |
| Medžiagos | LMDP |
Prieškambario komplektas Vizitas
240 €
„Vizitas“ prieškambario baldų komplektas, pagamintas iš lmdp medžiagos, su veidrodžiu ir praktiškomis lentynomis. Plotis 100 cm, spalva – sonomos ąžuolas. Puikus sprendimas stilingam prieškambariui.
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 1920 mm |
|---|---|
| Gylis | 430 mm |
| Plotis | 1000 mm |
| Spalva | Sonomos ąžuolas |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 61 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Kilmė | Ukraina |
| Komplektacija | Nekeičiama |
| Veidrodis | Yra |
| Lentynėlės | Nėra |
| Plokštės storis | 16 mm |
| Medžiagos | LMDP |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.