| Aukštis | 1900 mm |
|---|---|
| Gylis | 430 mm |
| Plotis | 1000 mm |
| Spalva | Sonomos ąžuolas |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 52 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Kilmė | Ukraina |
| Komplektacija | Nekeičiama |
| Veidrodis | Yra |
| Plokštės storis | 16 mm |
| Medžiagos | LMDP |
Prieškambario komplektas Ujut
170 €
Ujut prieškambario baldų komplektas, pagamintas iš lmdp medžiagos, su veidrodžiu. Plotis 100 cm, spalva – sonomos ąžuolas. Puikus sprendimas moderniam prieškambariui.
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 1900 mm |
|---|---|
| Gylis | 430 mm |
| Plotis | 1000 mm |
| Spalva | Sonomos ąžuolas |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 52 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Kilmė | Ukraina |
| Komplektacija | Nekeičiama |
| Veidrodis | Yra |
| Plokštės storis | 16 mm |
| Medžiagos | LMDP |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.





















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.