| Aukštis | 400 mm (450 mm ir 500 mm) |
|---|---|
| Plotis | 400 mm (450 mm ir 500 mm) |
| Spalva | Ąžuolas juoda |
| Ilgis | 400 mm (450 mm ir 500 mm) |
| Medžiagos | Metalas/natūrali faneruotė |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Azija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
Žurnaliniai staliukai Trio
263 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 400 mm (450 mm ir 500 mm) |
|---|---|
| Plotis | 400 mm (450 mm ir 500 mm) |
| Spalva | Ąžuolas juoda |
| Ilgis | 400 mm (450 mm ir 500 mm) |
| Medžiagos | Metalas/natūrali faneruotė |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Azija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.