| Aukštis | 550 mm |
|---|---|
| Plotis | 600 mm |
| Spalva | Betonas |
| Ilgis | 600 mm |
| Medžiagos | MDF/stiklas |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Azija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
Žurnalinis staliukas Lisa D
85 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 550 mm |
|---|---|
| Plotis | 600 mm |
| Spalva | Betonas |
| Ilgis | 600 mm |
| Medžiagos | MDF/stiklas |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Azija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.





















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.