| Aukštis | 800 mm |
|---|---|
| Gylis | 295 mm |
| Plotis | 984 mm |
| Medžiagos | LMDP |
| Korpuso spalva | Tamsus riešutas / milano ąžuolas |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Europa |
| Vidutinis pristatymo terminas | 7 d.d. |
Pakabinama vitrina Forrest FR17
140 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 800 mm |
|---|---|
| Gylis | 295 mm |
| Plotis | 984 mm |
| Medžiagos | LMDP |
| Korpuso spalva | Tamsus riešutas / milano ąžuolas |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Europa |
| Vidutinis pristatymo terminas | 7 d.d. |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.