Vaikų kambario baldai

2019-03-20
pagal NAUJAS WEB TEST

Vaiko gimimui ruošiamasi ilgai ir apgalvotai. Todėl apgalvota turi būti ir ta vieta, kur gyvens jūsų mažylis. Iki dviejų metukų vaikams, didžiausią įspūdį daro jį supančios ryškios spalvos, todėl sienas, baldus, geriausia rinktis ryškesnės spalvos ar su ryškiomis detalėmis. Mažylio kambario baldai turėtų būti gaminami iš itin aukštų higienos reikalavimų atitinkančių medžiagų. Šiek paaugus, nuo dviejų iki keturių metukų vaikai yra ypač aktyvus, jiems viskas įdomu, viską bando paliesti, pauostyti, o kartais ir įsidėti į burnytę. Todėl tokio amžiaus vaikučio kambario baldai turėtų būti itin saugūs. Lovytė turėtų būti žema, o geriausia su apsaugomis, kad vaikas neiškristų. Baldus geriausia rinktis apvalintais kampais. Penkerių – dvylikos metukų vaiko kambariui jau tampa būtinas rašomasis stalas, stalinė lempa. Kadangi vaikai labai greitai auga, geriausia rinktis reguliuojamą stalą ir kėdę. Puiki idėja išnaudoti lovos palovį susidėti daiktams, taip vaiko kambarį bus lengviau tvarkyti.


Vaiko kambario baldai turi būti patogūs, spalvingi, tik reikia išreikšti savo ir vaiko norus meistrams, kurie pasiūlys jums geriausius variantus, kad vaiko kambarys taptų vaiko asmeniniu ir širdžiai mielu kampeliu. Vaiko kambarys – tai vieta kur vaikas auga, mokosi, žaidžia, miega, bendrauja su draugais.

Baldai gaminami įvairiausių išmatavimų. Vaikų kambario baldams gaminti naudojami kokybiški produktai: furnitūra, tvirtinimo dalys, ekologiškos medžiagos. Įrenginėjant vaiko kambarį, svarbu didelį dėmesį atkreipti į baldų išdėstymą, kad vaikas galėtų jaustis patogiai ir saugiai. Baldai turėtų būti tvirti, lengvai prižiūrimi.

Komentarai

Viskas puiku,likome patenkinti.
Ačiū jums ir geros prekybos!!!
Parašyti atsiliepimą