| Aukštis | 790 mm |
|---|---|
| Plotis | 500 mm |
| Spalva | Juoda pilka |
| Ilgis | 530 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 440 mm |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d |
| Kilmė | Lenkija |
| Medžiagos | Medis, Velvetas |
Kėdė Azul
107 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 790 mm |
|---|---|
| Plotis | 500 mm |
| Spalva | Juoda pilka |
| Ilgis | 530 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 440 mm |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d |
| Kilmė | Lenkija |
| Medžiagos | Medis, Velvetas |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.