| Aukštis | 790 mm |
|---|---|
| Gylis | 390 mm |
| Plotis | 580 mm |
| Spalva | Balta ąžuolas |
| Medžiagos | Polipropilenas |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 420 mm |
| Kilmė | Azija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
Kėdė Ego
66 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 790 mm |
|---|---|
| Gylis | 390 mm |
| Plotis | 580 mm |
| Spalva | Balta ąžuolas |
| Medžiagos | Polipropilenas |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 420 mm |
| Kilmė | Azija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.