Šio gamintojo baldai itin tvirti ir stabilūs, nes naudoja tik 18 mm baldinę plokštę.
Sekcija Hades
915 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
Šio gamintojo baldai itin tvirti ir stabilūs, nes naudoja tik 18 mm baldinę plokštę.
| Aukštis | 2050 mm |
|---|---|
| Gylis | 440 mm |
| Plotis | 2800 mm |
| Medžiagos | LMDP |
| Garantija | 2 metai |
| Plokštės storis | 18 mm |
| Svoris | 207 kg |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.





























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.