| Aukštis | 760 mm |
|---|---|
| Plotis | 1000 mm |
| Ilgis | 1000 mm |
| Medžiagos | LMDP/Medis |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Maksimalus ilgis | 1300 mm |
Stalas Poli 1S 100×130
203 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 760 mm |
|---|---|
| Plotis | 1000 mm |
| Ilgis | 1000 mm |
| Medžiagos | LMDP/Medis |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Maksimalus ilgis | 1300 mm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.






















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.