Natūralaus medžio masyvo dviaukštė lova , kuri ne tik puikiai tiks Jūsų
vaikų kambariui, bet ir kaimo, kaimo turizmo sodyboms. Tinka ir saugaugusiems.
Galima naudoti ir kaip dvi atskiras lovytes.
Natūralaus medžio masyvo dviaukštė lova , kuri ne tik puikiai tiks Jūsų
vaikų kambariui, bet ir kaimo, kaimo turizmo sodyboms. Tinka ir saugaugusiems.
Galima naudoti ir kaip dvi atskiras lovytes.
| Plotis | 800 mm |
|---|---|
| Ilgis | 2000 mm |
| Grotelės | Yra |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Čiužinys | Be čiužinio |
| Medžiagos | Natūralus medis |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Europa |
| Vidutinis pristatymo terminas | 7 d.d. |
| Pritaikyta čiužiniui | 800 mm x 2000 mm |
249 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
Natūralaus medžio masyvo dviaukštė lova , kuri ne tik puikiai tiks Jūsų
vaikų kambariui, bet ir kaimo, kaimo turizmo sodyboms. Tinka ir saugaugusiems.
Galima naudoti ir kaip dvi atskiras lovytes.
| Plotis | 800 mm |
|---|---|
| Ilgis | 2000 mm |
| Grotelės | Yra |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Čiužinys | Be čiužinio |
| Medžiagos | Natūralus medis |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Europa |
| Vidutinis pristatymo terminas | 7 d.d. |
| Pritaikyta čiužiniui | 800 mm x 2000 mm |
Atsiliepimų dar nėra.

+0Biuro baldai



+0Biuro baldai


+0Biuro baldai
Miegamojo baldai



+0Biuro baldai

+0
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.