| Aukštis | 430 mm |
|---|---|
| Gylis | 350 mm |
| Plotis | 400 mm |
| Spalva | Artisan ąžuolas balta |
| Garantija | 2 metai |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Kilmė | Lenkija |
| Medžiagos | LMDP, ABS |
Naktinis staliukas Kevin 9
53 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 430 mm |
|---|---|
| Gylis | 350 mm |
| Plotis | 400 mm |
| Spalva | Artisan ąžuolas balta |
| Garantija | 2 metai |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Kilmė | Lenkija |
| Medžiagos | LMDP, ABS |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.



























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.