Komplektaciją sudaro (aukštis/plotis/gylis):
Lentyna Hey 06 – 1950/330/620 mm;
Kampinė spinta Hey 21 – 1950/1550/960 mm;
Svarbu ! Galima pasirinkti visas skirtingas komplekto dalių spalvas, tokiu atveju galite surašyti pastabose darant užsakymą.
Komplektaciją sudaro (aukštis/plotis/gylis):
Lentyna Hey 06 – 1950/330/620 mm;
Kampinė spinta Hey 21 – 1950/1550/960 mm;
Svarbu ! Galima pasirinkti visas skirtingas komplekto dalių spalvas, tokiu atveju galite surašyti pastabose darant užsakymą.
| Aukštis | 1950 mm |
|---|---|
| Spalva | Artisan ąžuolas balta |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 232 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Papildoma informacija | Švelnaus uždarymo mechanizmai |
| Kilmė | Lenkija |
| Komplektacija | Keičiama |
| Veidrodis | Nėra |
| Durys | Varstomos |
| Lentynėlės | Yra |
| Medžiagos | LMDP, ABS |
622 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
Komplektaciją sudaro (aukštis/plotis/gylis):
Lentyna Hey 06 – 1950/330/620 mm;
Kampinė spinta Hey 21 – 1950/1550/960 mm;
Svarbu ! Galima pasirinkti visas skirtingas komplekto dalių spalvas, tokiu atveju galite surašyti pastabose darant užsakymą.
| Aukštis | 1950 mm |
|---|---|
| Spalva | Artisan ąžuolas balta |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 232 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Papildoma informacija | Švelnaus uždarymo mechanizmai |
| Kilmė | Lenkija |
| Komplektacija | Keičiama |
| Veidrodis | Nėra |
| Durys | Varstomos |
| Lentynėlės | Yra |
| Medžiagos | LMDP, ABS |
Atsiliepimų dar nėra.
Biuro baldai



+0Biuro baldai
Biuro baldai
Miegamojo baldai



+0Biuro baldai

+0Biuro baldai


+0
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.