| Aukštis | 920 mm |
|---|---|
| Gylis | 370 mm |
| Plotis | 440 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Vidutinis pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Maksimalus aukštis | 1150 mm |
| Kilmė | Azija |
| Medžiagos | Metalas, Velvetas |
Baro kėdė C-105
85 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 920 mm |
|---|---|
| Gylis | 370 mm |
| Plotis | 440 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Vidutinis pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Maksimalus aukštis | 1150 mm |
| Kilmė | Azija |
| Medžiagos | Metalas, Velvetas |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.