| Aukštis | 980 mm |
|---|---|
| Gylis | 490 mm |
| Plotis | 470 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 750 mm |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Sėdima dalis | Gobelenas |
| Kėdės korpusas | Medis |
| Kilmė | Azija |
Baro kėdė H-93
98 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 980 mm |
|---|---|
| Gylis | 490 mm |
| Plotis | 470 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 750 mm |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Sėdima dalis | Gobelenas |
| Kėdės korpusas | Medis |
| Kilmė | Azija |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.