| Plotis | 2000 mm |
|---|---|
| Stalviršis | Yra |
| Medžiagos | LMDP/MDF |
| Fasado spalva | Balta blizgi |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 87 kg |
| Kojelės | Nėra |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Stalviršio gylis | 600 mm |
| Pastatomos spintelės aukštis: | 709 mm |
| Pastatomos spintelės gylis: | 448 mm |
| Pakabinamos spintelės aukštis: | 600 mm |
| Pakabinamos spintelės gylis: | 298 mm |
| Rankenėlės | Plastikinės |
| Komplektacija | Nekeičiama |
| Stalviršio spalva | Balta |
Virtuvės komplektas Marija 200 balta blizgi
299 €
Modernus ir kompaktiškas virtuvės komplektas Marija, 200 cm pločio, balta blizgi fasadai, idealus sprendimas mažoms ir vidutinėms virtuvėms.
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Plotis | 2000 mm |
|---|---|
| Stalviršis | Yra |
| Medžiagos | LMDP/MDF |
| Fasado spalva | Balta blizgi |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 87 kg |
| Kojelės | Nėra |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Stalviršio gylis | 600 mm |
| Pastatomos spintelės aukštis: | 709 mm |
| Pastatomos spintelės gylis: | 448 mm |
| Pakabinamos spintelės aukštis: | 600 mm |
| Pakabinamos spintelės gylis: | 298 mm |
| Rankenėlės | Plastikinės |
| Komplektacija | Nekeičiama |
| Stalviršio spalva | Balta |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.