| Aukštis | 1930 mm |
|---|---|
| Gylis | 490 mm |
| Plotis | 880 mm |
| Medžiagos | LMDF/MDF |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Spintos durys | Varstomos |
Spinta Kora KS1
267 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 1930 mm |
|---|---|
| Gylis | 490 mm |
| Plotis | 880 mm |
| Medžiagos | LMDF/MDF |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Spintos durys | Varstomos |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.

































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.